Msze po polsku w naszej parafii: każda niedziela godz. 7.15 oraz 12.30. 

Spowiedź: zazwyczaj podczas polskiej mszy o godz. 12.30, zawsze w sobotę godz. 8.30 - 8.55 oraz 17.30 - 17.55

Zachęcamy do zapoznania się z naszą Diecezją Brentwood, oczywiście najłatwiej przez internet: www.dioceseofbrentwood.net

Przypominamy tym, którzy nie zapisali się jeszcze do parafii, a chodzą tutaj regularnie, żeby to zrobić jak najwcześniej. Jest to wymogiem, by ubiegać się o udzielenie sakramentów (chrzest, bierzmowanie, małżeństwo) lub odpowiednie zaświadczenia (dla rodziców chrzestnych, do szkół katolickich itd.). Formę do zapisu w parafii można pobrać w wersji pdf klikając TUTAJ. Formę należy wydrukować, wypełnić oraz oddać jednemu z księży. 

kto pyta, nie błądzi... 07454 01 07 85 (ks. Krzysztof) 

32 Niedziela (rok C), 10.11.2019


Jutro, w poniedziałek 11 listopada przypada 101. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Módlmy się gorliwie, aby wszyscy Polacy wyróżniali się miłością i sprawiedliwością, uczciwością i ofiarnością, szacunkiem dla innych i troską o dobro wspolne, szczegolnie o to dobro, jakim jest wolna Ojczyzna.

Dziekujemy paniom za przygotowanie ciasta nakiermasz parafialny i pomoc w kuchni. Na kiermaszu zebralismy ok £5750. Cala suma zostanie przeznaczona na prace przy wymianie rur wodnych w duzej Sali i kubie parafialnym. Prace te musialy byc wykonane dosc szybko i juz zostaly zakonczone.

Na stole w przedsionku sa koperty z formularzami na ”wypominki” za naszych zmarlych. Prosimy zeby wziac koperty na formie wypisac czytelnie imiona zmarlych i przyniesc je w kopertach, bedziemy modlic sie za naszych zmarlych na kazdej mszy w m-cu listopadzie.

W przedsionku sa rowniez saletynskie kalendarze na rok 2020, z krotka hitoria zjawienia Matki Boskiej Saletynskiej,  ofiara £2.

Do biura parafialnego zglosila sie pani ktorej firma ofiaruje bezplatna pomoc w uzyskaniu tzw Settled Status w Wielkiej Brytani. W przedsionku sa ulotki na ten temat. Jezeli bedzie wiecej osob zainteresowanych to przyjedzie do nas, prosze o zglaszanie sie po mszy zeby miec orientacyjna liczbe tych ktorzy beda zainteresowani ta pomoca.

Jest do wynajecia mieszkanie w Rainham niedaleko kosciola, dla zainteresowanych wiecej szczegolow w zakrystii po mszy.

Wszystkim prafianom i gosciom zyczymy dobrego wypoczynku i blogoslawionego tygodnia

************

Intencje mszalne. Zachęcamy do pamięci o najbliższych oraz modlitewnej wdzięcznosci w czasie Ofiary Echuarystii.   Aby zamówić intencję na Mszę można dzwonić lub smsować: 07454 01 07 85 - ks. Krzysztof


Intencje mszalne w najbliższym czasie:Niedziela, 10.11

godz. 7.15 Za zmarłych poleconych w Wypominkach. 

godz. 12.30 W intencji Stasia Mikulskiego - z okazji urodzin. 


Niedziela, 17.11

godz. 7.15 Za zmarłych poleconych w Wypominkach. 

godz. 12.30 W podziękowaniu Bogu za zdrowie i szczęście rodziny.


Niedziela, 24.11

godz. 7.15 Za zmarłych poleconych w Wypominkach. 

godz. 12.30 Arleta - z okazji urodzin, o potrzebne łaski. 


Niedziela, 01.12

godz. 7.15 śp. +Krzysztof Kaczorowski oraz jego zmarłych Rodziców: +Halina i +Ryszard. 

godz. 12.30 śp. +Kazimierz Wiśniewski - w 3 r. śmierci.


Niedziela, 08.12

godz. 7.15 brak intencji 

godz. 12.30 O Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Marty.