Msze po polsku w naszej parafii: każda niedziela godz. 7.15 oraz 12.30. 

Spowiedź: zazwyczaj podczas polskiej mszy o godz. 12.30, zawsze w sobotę godz. 8.30 - 8.55 oraz 17.30 - 17.55

Zachęcamy do zapoznania się z naszą Diecezją Brentwood, oczywiście najłatwiej przez internet: www.dioceseofbrentwood.net

Przypominamy tym, którzy nie zapisali się jeszcze do parafii, a chodzą tutaj regularnie, żeby to zrobić jak najwcześniej. Jest to wymogiem, by ubiegać się o udzielenie sakramentów (chrzest, bierzmowanie, małżeństwo) lub odpowiednie zaświadczenia (dla rodziców chrzestnych, do szkół katolickich itd.). Formę do zapisu w parafii można pobrać w wersji pdf klikając TUTAJ. Formę należy wydrukować, wypełnić oraz oddać jednemu z księży. 

kto pyta, nie błądzi... 07454 01 07 85 (ks. Krzysztof) 

Niedziela Miłosierdzia Bożego, 11.04.2021 


Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego zaraz po mszy będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i odmówimy koronkę do Miłosierdzia Bożego. „Przypominamy ze udziela się odpustu zupełnego (całkowite darowanie kar)   na zwykłych warunkach spowiedź sakramentalna, komunia eucharystyczna, modlitwa w intencjach papieskich wiernemu, który w II Niedzielę Wielkanocną, czyli Miłosierdzia Bożego, w jakimkolwiek kościele lub kaplicy, z sercem całkowicie wolnym od wszelkiego przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, choćby powszedniego, weźmie udział w pobożnych praktykach spełnianych ku czci Bożego Miłosierdzia albo przynajmniej odmówi przed Najświętszym Sakramentem Eucharystii, «Ojcze nasz» i Credo, dodając pobożne wezwanie do Pana Jezusa Miłosiernego (np. «Jezu Miłosierny, ufam Tobie»). Odpust jest darowaniem całej, przewidzianej przez Boga kary lub cząstkowy – jest tej kary zmniejszeniem. Odpust może być udzielony żywym lub naszych zmarłym.

***

Poszukujemy woluntariuszy do układania kwiatów w kościele na niedziele, jeżeli ktoś mógłby pomoc to prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.

***

W tym tygodniu msza święta w języku polskim będzie w poniedziałek, środę i piątek o godz. 19.00, spowiedź od godz. 18.45. 

***

Przypominamy, że w kościele przepisy sanitarne są nadal restrykcyjnie: obowiązuje zachowywanie dystansu, dezynfekcja i noszenie maseczek zakrywających usta i nos. Osoby, które mają trudności, by mieć założoną maseczce lub z medycznych powodów nie mogą jej nosić prosimy o zakładanie przyłbicy.

***

Po mszy prosimy o pomoc przy dezynfekcji ławek.

***

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i wszelkiego błogosławieństwa na każdy dzien.

***

Możliwość wsparcia parafii online. Nasza diecezja stworzyła możliwość internetowego wsparcia finansowego parafii. Jeśli ktoś chciałby wesprzeć nasz kościół w tym czasie, można to zrobić wchodząc na stronę: www.dioceseofbrentwood.net/donations/rainham (klikając na ten link - parafia jest już wybrana - Rainham, Our Lady of La Salette;  trzeba tylko uzupełnić swoje dane). Bóg zapłać za wszelkie przejawy Waszej troski w wiadomościach, e-mailach i telefonach oraz za Wasze ofiary. 

 ************

Intencje mszalne. Zachęcamy do pamięci o najbliższych oraz modlitewnej wdzięcznosci w czasie Ofiary Echuarystii.   Aby zamówić intencję na Mszę można dzwonić lub smsować: 07454 01 07 85 - ks. Krzysztof


Intencje mszalne w najbliższym czasie:

Niedziela, 11.04

7.15 Za Frania - o zdrowie 

12.30 Za Daniela - o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo 


Niedziela, 18.04

7.15 śp. +Ryszard Kubasik - w 11r. śmierci

12.30 Za Romana i Jego Rodzinę - o łaskę nawrócenia 


Niedziela, 25.04

7.15 Za prafian

12.30 śp. +Stanisław Salwocki - w 3r. śmierci 


Niedziela, 02.05

7.15 Za śp. +Wiesława Kurzyńskiego - w 3 r. śmierci 

12.30 Za śp. +Zygmunta - w 24r. śmierci oraz za śp. +Marię Fabisz