Msze po polsku w naszej parafii: każda niedziela godz. 7.15 oraz 12.30. 

Spowiedź: zazwyczaj podczas polskiej mszy o godz. 12.30, zawsze w sobotę godz. 8.30 - 8.55 oraz 17.30 - 17.55

Zachęcamy do zapoznania się z naszą Diecezją Brentwood, oczywiście najłatwiej przez internet: www.dioceseofbrentwood.net

Przypominamy tym, którzy nie zapisali się jeszcze do parafii, a chodzą tutaj regularnie, żeby to zrobić jak najwcześniej. Jest to wymogiem, by ubiegać się o udzielenie sakramentów (chrzest, bierzmowanie, małżeństwo) lub odpowiednie zaświadczenia (dla rodziców chrzestnych, do szkół katolickich itd.). Formę do zapisu w parafii można pobrać w wersji pdf klikając TUTAJ. Formę należy wydrukować, wypełnić oraz oddać jednemu z księży. 

kto pyta, nie błądzi... 07446 21 00 58 (ks. Krzysztof) 

11 Niedziela zwykła (rok B) 17.06.2018


Trwa zbiorka odziezy, butow, torebek, paskow. Mozna przysniesc wspomniane rzeszy  zapakowane w workach czarnych (tzw black sacks)  i zostawic przed garazem kolo plebani najpozniej dzisiaj do godz 20. 

Przypominamy wszystkim kierowcom o parkowaniu tylko w miejscach wyznaczonych, zeby nie blokowac nikomu wyjazdu.

Rowniez przypomnienie tym ktorzy jeszcze nie zapisali sie do parafii, prosimy o wypelnienie formy zgłoszenia do parafii siebie i swoich bliskich, mieszkających pod tym samym adresem. Konieczność zapisu wynika ze struktury kazdej parafii. Formy sa w przedsionku kosciola.

Zapowiedzi przedslubne: Do zwiazku malzenskiego maja zamiar wstapic: Dnia 14-go lipca Daniel Jalocha i Anna Mastalerz zam Argent Street, Grays, zapowiedz 2 //Ktokolwiek zna istotne przeszkody do ważności ślubu pomiędzy w/w osobami jest zobowiązany w sumieniu do powiadomienia o tym Kancelarię Parafialną.

Wszystkim parafianom i gosciom zyczymy dobrej niedzieli.************


Intencje mszalne. Zachęcamy do pamięci o najbliższych oraz modlitewnej wdzięcznosci w czasie Ofiary Echuarystii.   Aby zamówić intencję na Mszę można dzwonić lub smsować : 07446 21 00 58 - ks. Krzysztof


 Intencje mszalne w najbliższym czasie: 


Niedziela, 17.06

godz. 7.15 Za dusze w czyścu cierpiące. 

godz. 12.30 śp. +Józef Parszcz - w 20r.śmierci (od wnuczek z rodzicami)


Niedziela, 24.06

godz. 7.15 śp. +Stanisław Salwocki - w 2gi miesiąc po śmierci

godz. 12.30 Za zmarłych z rodziny Pręgowskich: Jadwigę, Henryka i Włodzimierza. 


Niedziela, 01.07

godz. 7.15 W intencji 1szej rocznicy śmierci śp. Stanisława Tomaszewskiego.  

godz. 12.30 za śp. +Mariusza Meyer