Msze po polsku w naszej parafii: każda niedziela godz. 7.15 oraz 12.30. 

Spowiedź: zazwyczaj podczas polskiej mszy o godz. 12.30, zawsze w sobotę godz. 8.30 - 8.55 oraz 17.30 - 17.55

Zachęcamy do zapoznania się z naszą Diecezją Brentwood, oczywiście najłatwiej przez internet: www.dioceseofbrentwood.net

Przypominamy tym, którzy nie zapisali się jeszcze do parafii, a chodzą tutaj regularnie, żeby to zrobić jak najwcześniej. Jest to wymogiem, by ubiegać się o udzielenie sakramentów (chrzest, bierzmowanie, małżeństwo) lub odpowiednie zaświadczenia (dla rodziców chrzestnych, do szkół katolickich itd.). Formę do zapisu w parafii można pobrać w wersji pdf klikając TUTAJ. Formę należy wydrukować, wypełnić oraz oddać jednemu z księży. 

kto pyta, nie błądzi... 07454 01 07 85 (ks. Krzysztof) 

24 Niedziela (rok C), 15.09.2019


Dzisiaj rozpoczynaja sie zapisy kandydatow do sakramentu bierzmowania. Kandydaci musza byc przynajmniej w klasie 10, regularnie uczeszczac do kosciola w niedziele.

Pierwsze spotkanie organizacyjne (obowiazkowe) dla rodziców dzieci zapisanych do programu 1szej Komunii w naszej parafii bedzie w niedziele 29 wrzesnia bezposrednio po polskiej Mszy o godz. 12.30. 

W poniedzialek 30 wrzesnia o godz 18.30 bedzie przygotowanie w jez ang dla rodzicow ktorzy w najblizszym czasie planuja chrzest. Spotkanie jest obowiazkowe, prosimy wczesniej o kontakt z duszpasterzem przed spotkaniem. Rodzice musza byc zapisani w parafii i uczeszczac regularnie do kosciola, prosimy zeby nie przychodzic na spotkanie jezeli jezeli nie jest sie zapisanym na liscie i nie bylo rozmowy wczesniej z duszpasterzem. Prosimy rowniez, aby data uroczystosci została ustalona z duszpaterzem  przed rozpoczęciem wszelkich działań dotyczących: zapraszania rodzicow chrzestnych, gosci, kupowania biletów bądź rezerwowania sali na przyjęcie.

W przedsionku jest ksiazka w jez angielskim opowiadajaca historie zjawienia Matki Boskiej Saletynskiej. Sa tam fotografie miejsca zjawienia i historia Zgromadzenia Misjonarzy Saletynow.

Uroczysta Msza Święta koncelebrowana w rocznice zjawienia Matki Bożej w La Salette, bedzie w najblizszy czwartek 19 wrzesnia o godz 19.30 w kosciele Sw Piotra (St Peters w Dagenham, 52, Goresbrook Road, Dagenham, Essex RM9 6UR). Zapraszamy do uczestnicwa.

Rowniez w przedsionku jest sprzedaz losow tzw raffle na bazar swiateczny ktory bedzie w m-cu listopadzie. Posimy o wsparcie w miare mozliwosci.


************

Intencje mszalne. Zachęcamy do pamięci o najbliższych oraz modlitewnej wdzięcznosci w czasie Ofiary Echuarystii.   Aby zamówić intencję na Mszę można dzwonić lub smsować: 07454 01 07 85 - ks. Krzysztof


Intencje mszalne w najbliższym czasie:

Niedziela, 15.09

godz. 7.15 Za Olivię z okazji 9tych urodzin - z prośbą o Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej. 

godz. 12.30  Za dusze w czyśćcu cierpiące (1/9)


Niedziela, 22.09

godz. 7.15  Za dusze w czyśćcu cierpiące (8/9)

godz. 12.30 śp. +Stanisław Łucarz


Niedziela, 29.09

godz. 7.15 Za Mariolę z okazji urodzin - z prośbą o Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej. 

godz. 12.30 Za dusze w czyśćcu cierpiące.