Msze po polsku w naszej parafii: każda niedziela godz. 7.15 oraz 12.30. 

Spowiedź: zazwyczaj podczas polskiej mszy o godz. 12.30, zawsze w sobotę godz. 8.30 - 8.55 oraz 17.30 - 17.55

Zachęcamy do zapoznania się z naszą Diecezją Brentwood, oczywiście najłatwiej przez internet: www.dioceseofbrentwood.net

Przypominamy tym, którzy nie zapisali się jeszcze do parafii, a chodzą tutaj regularnie, żeby to zrobić jak najwcześniej. Jest to wymogiem, by ubiegać się o udzielenie sakramentów (chrzest, bierzmowanie, małżeństwo) lub odpowiednie zaświadczenia (dla rodziców chrzestnych, do szkół katolickich itd.). Formę do zapisu w parafii można pobrać w wersji pdf klikając TUTAJ. Formę należy wydrukować, wypełnić oraz oddać jednemu z księży. 

kto pyta, nie błądzi... 07454 01 07 85 (ks. Krzysztof) 

25 Niedziela (rok A), 20.09.2020 

19 września przypada rocznica Objawienia Matki Bożej z La Salette. Powyżej jest film przybliżający to Objawienie. Zachęcamy do zapoznania się z jego treścią. 

Komunia i Bierzmowanie w roku 2021. W tym roku, z wiadomych względów, zapisy na komunię i bierzmowanie będą w późniejszym terminie. Mamy nadzieję, że pod koniec października będziemy w stanie podać więcej szczegółów. Zainteresowanych zachęcamy do śledzenia naszych ogłoszeń. 

Mamy swiadomosc ze trzeba spełnic wiele wymogow przychodzac do kosciola, m.in. obowiązek maseczek bądź zakrycia ust i nosa, ograniczona ilość osob w kosciele spowodowana dystansem powyzej 1 metra w kosciele, zamkniete toalety, sprzątanie kościoła po każdej Mszy. Dziekujemy za stosowanie sie do obowiazujacych ograniczen w czasie epidemii 

Track and Trace. Na stoliku przy wejsciu sa specjalne kartki ktore należy wypełnić. Przy wejsciu jest specjalne pudelko do ktorego nalezy karteczke wrzucic. Karki beda przechowywane w bezpiecznym miejscu przez 21 dni a pozniej zniszczone. Gdyby byla taka potrzeba osobiste dane beda przekazane tylko NHS. Wymog ten jest dla kazdej osoby ktora bedzie uczestniczc na mszy chyba ze jest to rodzina to wystarczy wypelnic 1 karteczke. Prosimy o dostosowanie sie do tego wymogu az do odwolania.

Jest możliwe ustalenie sakramentu chrztu ktory udzielany bedzie tylko w soboty lub inny dzien powszedni. Bedzie to krotka ceremonia skladająca się z liturgii slowa i liturgii sakramentu. Jest mozliwy chrzest jedynie dwóch dzieci przy obecności najbliższej rodziny. Szczególy można ustalac kontaktujac się z duszpasterzem.


Wszystkim parafianom i gosciom zyczymy blogoslawionego tygodnia.

***

Możliwość wsparcia parafii online. Nasza diecezja stworzyła możliwość internetowego wsparcia finansowego parafii. Jeśli ktoś chciałby wesprzeć nasz kościół w tym czasie, można to zrobić wchodząc na stronę: www.dioceseofbrentwood.net/donations/rainham (klikając na ten link - parafia jest już wybrana - Rainham, Our Lady of La Sallette;  trzeba tylko uzupełnić swoje dane). Bóg zapłać za wszelkie przejawy Wszej troski w wiadomościach, e-mailach i telefonach oraz za Wasze ofiary. 

 ************

Intencje mszalne. Zachęcamy do pamięci o najbliższych oraz modlitewnej wdzięcznosci w czasie Ofiary Echuarystii.   Aby zamówić intencję na Mszę można dzwonić lub smsować: 07454 01 07 85 - ks. Krzysztof


Intencje mszalne w najbliższym czasie:


Niedziela, 20.09

7.15 Za dusze w czyścu cierpiące. 

12.30 Urszula Bylicka - o potrzebne łaski w dniu 60 urodzin. 


Niedziela, 27.09

7.15 Za duszę śp. Stanisława Łucarz w rocznicę śmierci. 

12.30 Za dusze w czyścu cierpiące. 


Niedziela, 04.10

7.15 brak intencji

12.30 W 10 rocznicę ślubu - o odnowienie związku małżeńskiego, łaski sakramentu oraz potrzebne łaski dla Joanny i Tomasza. 


Niedziela, 11.10

7.15 brak intencji 

12.30 Dziękczynna w 20 rocznicę ślubu Eweliny i Adama, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i moc Ducha Świętego na dalsze lata życia. 


Niedziela, 18.10

7.15 brak intencji

12.30 Anna i Jacek - w rocznicę ślubu, o zdrowie i potrzebne łaski dla Nich oraz Amelii. 


Niedziela, 25.10

7.15 śp. +Janusz Sołek

12.30 śp. +Stanisław Salwocki